Wel daar gaan we dan...
Enige tijd geleden heb ik voor de missile drones bij mijn Tau een paar tankjes van dropzone commander gekocht, de tankjes staan hier nog te staan, heb ik niets mee gedaan.
Enige tijd later na de oeverloze enthousiaste verhalen van Dennie vooral heb ik na de meesterlijke Whiskey and Warlords in de ochtend een leuk intro potje gespeeld. En, toen was ik verkocht.
Aangezien 40K Serious Business is heb ik me niet ingelezen in deze fractie, maar er gewoon een gekozen op basis van "Rule of Cool" en als Sci Fi fan vond ik de posthumans gewoon een cool concept.
Denk aan iets als de Borg, machine met mens samengesmolten, maar dan in a good way
(Waarschijnlijk

) More human then humans...
Daarbij de looks van die gasten, giant walkers (Op de mini schaal van DZC dan) en ik heb gewoon deze fractie gekozen omdat ik ze leuk vond.

(Best reason ever!)
Als laatste nog: Dennie heeft zijn DZC in Nod kleuren gepaint, ik ga die van mij dan ook in GDI kleuren doen.
Ik wilde starten met de startersset omdat iedereen me verteld dat die gewoon altijd bruikbaar is, ik heb Hawks games gemaild, en ze kunnen me gewoon nieuwe turrets opsturen voor die tankjes! (Als ik een starter set koop natuurlijk) en een blister oid er bij.
Dus hier wilde ik mee starten
- Startset
- 6x Tanaris MLRS tanks (Want die heb ik dan al)
- Transport dropships voor die tanks
- Command vehicle (Met transport? )
En natuurlijk een rulebook...